NOVINKA - Výrobky pro inkontinenci, které dodávají, co slibují

Výrobky pro inkontinenci, které dodávají, co slibují

Výrobky společnosti Inkoswiss jsou vysoce kvalitní inkontinenční pomůcky. Zajišťují vysoký stupeň bezpečnosti a působí svým designem a pohodlím nošení. Na Inkoswiss najdete anatomicky tvarované plenkové kalhoty různých druhů a barev pro všestrannou ochranu. Všechny produkty jsou navrženy tak, aby vám poskytly spolehlivou ochranu v případě závažné inkontinence.

Materiál zpracovaný společností Inkoswiss se skládá ze 100% přírodního latexu, který se získává na Malajských kaučukových plantážích. Jedinými přísadami jsou barviva a rozjasňovače. Přírodní latex, který používáme, neobsahuje žádný syntetický kaučuk. Latex použitý pro gumové kalhoty má certifikát DIN EN ISO 13485-2003 třídy I pro zdravotnické výrobky a také je schválen úřadem pro kontrolu potravin a léčiv v USA.

Pacienti se nemusí bát nepříjemných nehod v souvislosti s onemocněním a mohou si vychutnávat cestování, dovolenou a společnost přátel bez omezení.

- skutečné gumové kalhoty, bez PVC
- vegan, bez oleje
- kalhoty neobsahují ftaláty
- surovina neprodukuje CO2
- 100% přírodní latex, vyrobený v Anglii
- lepené, nešité, proto těsné
- 100% ručně vyrobené
- vyrobené v EU
- pevný opasek, bez tunelování, žádné zkroucení manžety, žádné sklopení, žádné zlomení horní hrany manžety po krátkém čase
- nohavice jsou ošetřeny povrchovým povlakem, a proto jsou odolné vůči krémům a změnám barvy
- povrchová úprava imobilizuje alergenové proteiny, a proto je vhodná i pro alergiky
- povrchový nátěr odstraňuje většinu míst pro ukotvení radikálů, které mohou poškodit latex. To způsobuje obtížnější oxidaci materiálu a mnohokrát zvyšuje         životnost gumových kalhot
- Kalhoty zůstávají měkké a pružné i po dlouhém čase.         

 

https://www.medicinaintim.cz/znacka/inkoswiss/