Fixační pomůcky

Jsou to pomůcky, které napomáhají udržet vložky na správném místě a díky tomu vložky plní tu správnou funkci. Tyto pomůcky jsou z různých pružných materiálů, tak aby si každý našel to, co je pro něj nejvhodnější.

Fixační kalhotky síťované – jsou prodyšné, pratelné a mají dokonalou elasticitu. Stačí si pouze vybrat tu správnou velikost.

Fixační kalhotky punčocháčové – jsou to zesílené kalhotky s nohavičkami, které mají dobrou elasticitu a přilnavost. Můžete je opakovaně používat a jsou také pratelné. Vybrat si můžete z velikostí S-XXL.

Fixační kalhotky bavlněné s lycrou – tyto kalhotky mají vysoký obsah bavlny, díky tomu mají vysokou životnost a taky dokonalou přilnavost. Jsou prodyšné a příjemné na pokožce. Mohou se prát a mají různé velikosti.

Fixační kalhotky punčochové středně zesílené – jsou to zesílené kalhotky různých velikostí, které mají nohavičky, díky kterým lépe přilnou. Výhodou je dobrá elasticita a pratelnost.

Fixační kalhotky punčochové zesílené – velikosti těchto kalhotek jsou S-XXL. Mají zesílené složení, nohavičky pro lepší pohodlí, jsou elastické a velmi dobře přilnou k pokožce. Mohou se opakovaně prát.

 

Nejprodávanější

2426
2911124262911
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.